Рекорд України

0
31596

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВУ НА РЕЄСТРАЦІЮ РЕКОРДУ

Важлива інформація

Зараз з’являється чимало фірм, що заробляють за рахунок потенційних рекордсменів – позиціонують себе як офіційні представники Книги Гінесса. Насправді не тільки в Україні, а і в жодній країні світу немає офіційного представництва світової книги: сама торгова марка коштує порядку $48 млн, і яка б не була франшиза, вона буде коштувати не один мільйон. Усі люди, які видають себе в нашій країні за представників Книги Гіннесса, – це усього лише звичайні посередники. «Книга рекордів України» акредитований партнер світової Книги рекордів. І звичайно клопоче про реєстрацію українських рекордів.

При позитивному результаті експертизи та встановленню рекорду, автор може претендувати на одержання офіційних нагород: диплома Книги рекордів України, а також нагородних сертифікатів Книги рекордів України для усіх, хто сприяв установленню рекорду.

Ніякої грошової винагороди для рекордсменів за встановлений рекорд не передбачено. Інформація про рекорд може бути включена вже в найближче видання Книги рекордів України. Про це також, будуть широко проінформовані українські і світові ЗМІ, повідомлення про рекорд може одержати й окремий розділ на сайті Книги рекордів України.

Правила встановлення рекорду України

Для встановлення і реєстрації рекорду ми забезпечуємо обов’язкову попередню експертизу заявки і консультації за правилами встановлення рекордів у даній області.

Стандартна експертиза:

  • Україна: Від 1,5 до 3 місяців з моменту подачі заявки.
  • Увесь Світ: Від 3 до16 місяців з моменту подачі заявки.

Прискорена експертиза: Від тижня до 1 місяця.

На підставі експертизи Заявник одержує «Пріоритетну довідку», що закріплює заявку на поточний рік і залишає за Заявником пріоритетне право по проведенню даного виду змагань у поточному році (результати експертизи вважаються дійсними до кінця року).

Експерти «Книги рекордів України» забезпечують консультаціями по підбору і формуванню експертної комісії для реєстрації досягнення, а також своїми засобами проводять інформаційну медіа-розвідку, зв’язану з вибором дати події, щоб мінімізувати імовірність збігу з великими подіями суспільної значимості, PR-акціями, ювілеями, концертами зірок естради й іншими подібними подіями, здатними відвернути увагу більшості ЗМІ.

«Книга рекордів України» гарантує офіційну фіксацію рекорду, забезпечує заповнення й оформлення протоколів за підсумками проведення заходу.