Офіційна документація

0
1466

Нам 18 років!
Національний проєкт “Книга рекордів України”

Звертаємо Вашу увагу! Саме в рамках Національного проєкту “Книга рекордів України”, вперше в Україні був застосований унікальний формат реєстрації і презентації рекордних досягнень українців із залученням ЗМІ, представників ОДВ, “зірок” естради, публічних людей з подальшим широким висвітленням цих подій не тільки в Україні, але в усьому світі.

З 2002 року, нами була проведена величезна кількість рекордних акцій, нагороджень наших співвітчизників – рекордсменів України і світу. Перші шпальти центральних газет 2002 р.:

Опубліковано публікації в друкованих ЗМІ загальним тиражем ~ 700 млн. екз. За результатами заходів за нашою участю (у т.ч. організованими нами) виходили сюжети не тільки в Україні, але і в усьому світі в електронних ЗМІ.
Крім українських ЗМІ, нашу діяльність висвітлювали міжнародні інформаційні агенції, такі як: агенція “Ройтерс (Reuters)”, Associated Press – одна з найбільших міжнародних інформаційних агенцій світу і США, Європейська фото агенція, Інтерфакс-Україна, ІТАР-ТАРС Київський офіс, Інформ. агенція “Версии”, агенція “Вести” (РІА “Вести”), агенція “Юнайтед Прес Інтернешнл – ЮПі (United Press International), REGNUM (Інформаційна агенція REGNUM, агенція “Франс Пресс – (Agens France Presse – AFP)”, Інформаційна агенція “Синьхуа” (Китай) та ін. Сюжети про наші акції були показані в міжнародних мережах: EuroNews, Discovery, Travel Channel, Би-би-си, CNN, Sky News та ін.
Ми знаємо точно, що саме завдяки, у т.ч. і нашому проекту, Україна стала набагато ближче іноземцям у розумінні наших цінностей, традицій, величезної культурної спадщини і великого потенціалу для подальшого розвитку.

Опубліковано публікації в друкованих ЗМІ загальним тиражем ~ 700 млн. екз. За результатами заходів за нашою участю (у т.ч. організованими нами) виходили сюжети не тільки в Україні, але і в усьому світі в електронних ЗМІ. Крім українських ЗМІ, нашу діяльність висвітлювали міжнародні інформаційні агенції, такі як: агенція “Ройтерс (Reuters)”, Associated Press – одна з найбільших міжнародних інформаційних агенцій світу і США, Європейська фото агенція, Інтерфакс-Україна, ІТАР-ТАРС Київський офіс, Інформ. агенція “Версии”, агенція “Вести” (РІА “Вести”), агенція “Юнайтед Прес Інтернешнл – ЮПі (United Press International), REGNUM (Інформаційна агенція REGNUM, агенція “Франс Пресс – (Agens France Presse – AFP)”, Інформаційна агенція “Синьхуа” (Китай) та ін. Сюжети про наші акції були показані в міжнародних мережах: EuroNews, Discovery, Travel Channel, Би-би-си, CNN, Sky News та ін.
Ми знаємо точно, що саме завдяки, у т.ч. і нашому проекту, Україна стала набагато ближче іноземцям у розумінні наших цінностей, традицій, величезної культурної спадщини і великого потенціалу для подальшого розвитку.

Саме ми, ще в 2002 році, коли (відповідно до проведеного соціологічного дослідження) – 100% наших співвітчизників не знали про “Книгу рекордів України”, не знали чим можна пишатися в нашій країні, презентували усьому світу перший офіційно зафіксований в Україні рекорд – “Презентація найбільшого у світі смокінга від Михайла Вороніна”.
Цей рекорд був, пізніше підтверджений і “Книгою рекордів Гіннеса”.


Розуміння важливості становлення національної самосвідомості на сучасному етапі розвитку нашої держави є в усіх рівнях влади, про що свідчить підтримка нашої ініціативи з боку всіх Урядів та відповідні доручення Прем’єр-міністра України щодо всебічної підтримки проекту. Готовність надання необхідної допомоги у межах своєї компетенції, виявили також – Міністерство освіти і науки України, Державний комітет інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України, провідні українські ЗМІ, представники української діаспори і деякі підприємства.

Видавничий проект Книга рекордів України було включено до проекту Переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою “Українська книга” на 2013 рік. Проект було підтримано на вищому рівні Уряду, як ефективний засіб становлення національної самосвідомості на сучасному, інформаційному, етапі розвитку нашої держави. Також, відповідним дорученням Прем’єр-міністра України М.Я. Азарова, причетним органам виконавчої влади було доручено сприяти реалізації завдань “Книги рекордів України”.
Але висунуті урядом умови, за якими була б можливість видання друкованого накладу для нас були неприйнятні! Ми не могли погодитись з втрачанням прав на проект строком на 3 роки, а також публікаціею на першій сторіні фотографії і вітального слова М. Азарова.

Інформація для, як мінімум, 4 томів Книги рекордів України підготовлена. У найближчий час це видання побачить світ. Запрошуемо всіх небайдужих взяти участь у видавництві і презентації – igor@book.adamant.ua

Зверніть увагу!
Національний проєкт “Книга рекордів України” діє чітко в рамках українського і міжнародного законодавства.

“Книга рекордів України” (The Ukrainian book of records)®. Згадана торгова марка є приватною власністю і зареєстрована в Держпатенті України у 2002 році. Права на інтелектуальну власність зареєстровані в Українському агентстві авторських та суміжних прав у 2002 році.