17.01.2022

Алгоритм фіксації рекорду України

Національний проєкт «Книга рекордів України» гарантує офіційну фіксацію рекорду, забезпечує заповнення й оформлення протоколів за підсумками проведення заходу. Для встановлення і реєстрації рекорду України ми забезпечуємо обов’язкову попередню експертизу заявки і консультації за правилами встановлення рекордів у обраній сфері.

  • Стандартна експертиза: від 1,5 до 3 місяців з моменту подачі заявки.
  • Прискорена експертиза: від 7 до 30 робочих днів.

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ НА РЕЄСТРАЦІЮ РЕКОРДУ УКРАЇНИ

На підставі експертизи Заявник одержує «Пріоритетну довідку», що закріплює заявку на поточний рік і залишає за Заявником пріоритетне право по проведенню даного виду змагань у поточному році (результати експертизи вважаються дійсними до кінця року). Експерти «Книги рекордів України» забезпечують консультаціями по підбору і формуванню Експертної комісії для реєстрації досягнення, а також своїми засобами проводять інформаційну медіа-розвідку, зв’язану з вибором дати події, щоб мінімізувати імовірність збігу з великими подіями суспільної значимості, PR-акціями, ювілеями, концертами зірок естради й іншими подібними подіями, здатними відвернути увагу більшості ЗМІ.

При позитивному результаті експертизи та встановленню рекорду, автор може претендувати на одержання офіційних нагород: диплома «Книги рекордів України», а також нагородних сертифікатів «Книги рекордів України» для усіх, хто сприяв установленню рекорду. Ніякої грошової винагороди для рекордсменів за встановлений рекорд не передбачено. Інформація про рекорд може бути включена вже в найближче видання «Книги рекордів України». Про це також, будуть широко проінформовані українські і світові ЗМІ, повідомлення про рекорд може одержати й окремий розділ на сайті «Книги рекордів України».

Важлива інформація! Зараз з’являється чимало фірм, які заробляють за рахунок потенційних рекордсменів – позиціонують себе як офіційні представники «Книги Гінесса». Насправді, не тільки в Україні, а і в жодній країні світу немає офіційного представництва «Книги Гінесса»: тільки торгова марка коштує порядку $50 млн, і яка б не була франшиза, вона буде коштувати не один мільйон. Усі люди, які видають себе в нашій країні за представників «Книги Гінесса», – вводять вас в оману, або в кращому випадку є усього лише звичайними посередниками. Натомість «Книга рекордів України» акредитований партнер «Книги світових рекордів». І звичайно клопоче про реєстрацію українських рекордів.