31.05.2023

На Прикарпатті в один день встановили три рекорди України

19 серпня 2016 року у місті Коломия відбулося святкування 775-річчя першої літописної згадки про це стародавнє місто. Коломияни неабияк підготувалися до такої знаменної події – програма святкування була досить насичена, неординарна та цікава.

В рамках фестивалю представником національного проекту «Книга рекордів України» Ганною Крисюк було зафіксовано аж три абсолютно різних рекорди України.

 Один рекорд у категорії «Масові заходи» – «Хор Духовного Єднання» (ініціатор Михайло Петрів), інші два рекорди у категорї «Розміри».

Так, рекордсменом категорії «Найбільший витканий рушник з бісеру в Україні» визнана робота майстрині Людмили Захарук – розміри рушника у довжину 2 метри, а вага 3кг 290 грам.

Також всіх приємно здивував третій рекорд, який був найсолодшим для коломиян – це «Найбільший яблучний пиріг», розміри якого в довжину склали 15 метрів 60 сантиметрів, в ширину – 40см, і вагою 200 кілограм. Ініціювали цей рекорд міська влада спільно з Коломийським хлібокомбінатом.

За словами Ганни Крисюк, святкування дня міста Коломиї пройшло дуже позитивно: «Хвилювання, що в один день відбудеться встановлення аж трьох рекордів було марним, бо різні локації і велика кількість людей навпаки активно долучалися і своїм співом, оплесками та вітаннями підтримали абсолютно всіх рекордсменів. Місто Коломия лідирує серед українських міст за встановленням рекордів і є велика ймовірність, що скоро рекорд за кількістю фіксованих рекордів отримає саме це місто».

%d bloggers like this: