22.03.2023

Увага! Будьте обережні! Не довіряйте аферистам, які незаконно використовують торговельну марку «Книга рекордів України» і пропонують «офіційну реєстрацію рекордів»!👇

Відповідно до діючого законодавства України і міжнародних правил із захисту прав, «Книга рекордів України» (The Ukrainian book of records®) – торговельна марка, є приватною власністю і зареєстрована в Держпатенті України. Права на інтелектуальну власність зареєстровані в Українському агентстві авторських та суміжних прав. Свідоцтво №43878 на товарний знак дійсне до 2032 року. Офіційне право фіксувати рекорди України від імені Книги рекордів України® можуть виключно власники торговельної марки!

Будь-які спроби використати торговельну марку не отримавши згоди правовласника є порушенням закону! За порушення прав на торговельну марку передбачена цивільно-правова, адміністративна і кримінальна відповідальність! Не дайте шахраям ошукати себе та стати співучасником правопорушення!

  • Ресурс www.record.org.ua – це єдине офіційне інтернет-представництво Книги рекордів України®.
  • Переглянути офіційні документи від Укрпатенту та Агенції авторських і суміжних прав можна за цим посиланням.
  • Перевірити правдивість діючого свідоцтва №43878 на ТМ Книга рекордів України можна за цим посиланням.
  • Подати заявку на встановлення рекорду України від Книги рекордів України можна в розділі ЗАФІКСУВАТИ РЕКОРД.

Для більш детальної та оперативної інформації рекормендуємо телефонувати на: +38 (050) 515-41-72, +38 (097) 579-89-30. Електронна адреса для листування: recordorgua@gmail.com.

%d bloggers like this: