22.03.2023

Олег Іваненко – перша людина на візку, яка побувала у зоні АТО

Депутат Київської обласної ради та голова Наглядової ради Національного проекту «Книга рекордів України» Олег Іваненко став першою людиною на візку, яка побувала в зоні АТО на Донеччині. У містечко Волноваха пан Олег приїхав на запрошення депутата Верховної ради України Дмитра Лубінця.

Під час перебування на Донеччині Олег Іваненко ознайомився з діяльністю місцевої громадської організації «Промінь Волноваха», взяв участь у першому зимовому молодіжному балі в зоні АТО, приєднався до акції «Дитячий ангел миру у кожну родину», завітав до БФ «Я Волноваха» та з подарунками побував у гостях у 30-ої механізованої бригади Збройних Сил України, пише Світове Українство.

Під час зустрічі з молодими активістами міста було підписано також угоду про партнерство та співпрацю між Волноваською райрадою, регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та Броварським міським товариством інвалідів з ураженням рухового апарату «Прагнення».

У своєму вітальному слові на благодійному балі Олег Іваненко подякував пану Лубінцю за запрошення на святкове дійство, а усім учасникам та гостям свята побажав приємного відпочинку. Під час благодійного аукціону робіт, які власноручно виготовляли діти з інвалідністю, Олег Валерійович викупив лот вартістю в 5 000 гривень. Виручені кошти в повному обсязі передані юним художникам на розвиток їх талантів.

Талановитих дітей із зони АТО Олег Іваненко запросив до Києва на фінал пісенного конкурсу «Євробачення 2017».

%d bloggers like this: