22.03.2023

В Одесі встановили новий смачний рекорд

23 травня в Одесі встановили новий смачний рекорд України. Книга рекордів України зафіксувала досягнення в категорії «Найбільша кількість випічки, приготовленої та проданої в одній пекарні за один день». Рекорд встановили в одному із закладів мережі пекарень-кав’ярень Fornetti в Одесі.

«За день в пекарні-кав’ярні Fornetti було випущено та реалізовано 2 375 виробів з 27-ми різних видів, – говорить керівник Національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчібій. – Це є найвищим досягненням, зафіксованим Книгою рекордів України за всю її історію».

Цікаво, що найбільшим попитом користуються слоїки з куркою та грибами, підкреслюють спостерігачі.

«Кожного дня гарячу випічку Fornetti купують більше 130 тисяч українців. Це, напевно, найбільша кількість хлібобулочних виробів в Україні, – говорить генеральний директор компанії BFI Олексій Ніколайчук. – Це як слоїки у всіх відомих Fornetti, так і випічка в найбільших мережах супермаркетів. Власне, тому ми і наважились на встановлення такого рекорду».

Національний проект «Книга рекордів України» – організація, яка фіксує рекорди та досягнення у всіх сферах життя України. За 16 років в Книзі зафіксували більше 4 тис. рекордів, з них в категорії «кулінарія» – більше 500.

%d bloggers like this: