22.03.2023

Завод «Інтерпайп Сталь» з Дніпра увійшов до Книги рекордів України

Металургійний завод «Інтерпайп Сталь» з Дніпра внесено до реєстру Національного проекту «Книга рекордів України». Рекорд зафіксовано у Категорії «Промисловість, вперше».

Підприємство стало першим металургійним заводом, побудованим в Україні за всі роки незалежності. «Інтерпайп» – четверта за рівнем потужності трубна компанія світу, третя в світі по виробництву і постачанню залізничних коліс, найбільший світовий постачальник силікомарганцю. Продукція підприємств «Інтерпайпу» поставляється більш ніж в 70 країн світу.

«Завод «Інтерпайп Сталь» в Дніпрі – є унікальним об’єктом в масштабах всієї України. Це сучасне обладнання, «зелені» технології, які дозволяють значно скоротити енерговитрати, та цікаві арт-об’єкти. Завод побудований «з нуля» є найбільшою приватною інвестицією за всю історію незалежної України, тому цілком заслужено потрапив до «Книги рекордів України», – заявив голова наглядової ради «Книги рекордів України» Олег Іваненко.

Новоспеченим рекордсменам Олег Іваненко вручив відповідний Диплом Національного проекту «Книга рекордів України», який підтверджує факт реєстрації досягнення як рекорду України і виступає свідченням загального визнання.

Місце фіксації рекорду: м.Дніпро, Україна. Дата: 4 жовтня 2018 року.

%d bloggers like this: