22.03.2023

Боєць Борис Мельник увійшов до Книги рекордів України як найстарший доброволець

Ім’я 77-річного бійця Бориса Мельника занесли до Книги рекордів України як найстаршого добровольця, який боронить державу на сході

Вшанувати та привітати бійця 5-го окремого батальйону Української добровольчої армії на позивний «Друг Тихон» прийшли побратими з передової, друзі та рідні.

Сміливий, оптимістичний та вмотивований, його всі поважають та його прикладом надихаються – так про Бориса Мельника розповідають побратими. Попри поважний вік, той старанно виконує завдання на передовій, а у вільний час підтримує молодших бійців, граючи на бандурі.

«Він неймовірний кобзар, він знає життєві історії. Його сила просто в його присутності, і наше завдання, щоб він якнайдовше біля нас знаходився. Опора та приклад для наслідування», – каже про пана Бориса командир 8-го батальйону УДА Андрій Гергерт.

Відстоювати свою громадянську позицію Борис Мельник почав ще під час Революції Гідності, а на війну рушив за синами, які 2014-го почали воювати у зоні АТО у лавах добровольців. Відтоді вже п’ятий рік на передовій. За спиною чоловіка – бої під Авдіївкою, Старогнатівкою та Пісках. Каже, по-іншому і бути не могло.

«Мені соромно було залишатися вдома в той час, коли Україна в небезпеці, коли споконвічний ворог посунув і така з’явилася надія, що може врешті-решт ми позбудемося цього ворога назавжди», – пояснює боєць.

За свій поважний вік Бориса Мельника занесли до Книги рекордів України як найстаршого бійця, який воює на сході України.

«Він є прикладом незламності козацького духу як для сучасників, так і для майбутніх поколінь», – кажуть побратими.

Сам герой ділиться: вік йому не завада. Війну не покине, а боротиметься до кінця.

«Одна мрія і бажання – щоб швидше війна закінчилася, ніж я. І все», – каже Борис Мельник.

Велика честь і втіха, що імена добровольців залишаються в історії нашої країни. Чим більше їх залишиться, тим правдивішою і персоніфікованішою буде історія, яку вивчатимуть наші правнуки.

%d bloggers like this: