22.03.2023

На Майдані Незалежності сплели найдовший браслет Paracord

До дня українського козацтва у Києві на Майдані Незалежності було встановлено новий  рекорд України з плетіння найдовшого браслету Paracord для військових за участю новаків Пластунів.

Найдовший браслет плели  діти та дорослі з міцної мотузки Paracord. Саме вона в потрібний момент може врятувати життя, використовуватись як джгут при пораненнях, слугувати тросом при витягуванні техніки, прив’язування човнів чи бути просто аварійним запасом мотузки в гарячих точках.

Паралельно з плетінням найдовшого браслету діточки від 2-х рочків разом з батьками плели  маленькі браслети Paracord  для себе та військових. До майстер-класів запрошували всіх перехожих  та бажаючих.

Разом з тим до майстер-класу було  залучено спеціалістів, які продемонстрували  наочний  курс з першої медичної допомоги щодо накладання джуту з застосування Paracord.

Завдяки сумлінній праці організаторів новаків пластунів, маленьких пташенят та всіх небайдужих  було сплетено   5 метровий браслет з міцної мотузки Paracord та 300 маленьких браслетів. Все це передали  військовим на фронт зі словами вдячності.

%d bloggers like this: