31.05.2023

Експрес-тренінг «Прорив до Успіху» подружжя Латанських увійшов до Книги рекордів України

20 січня у Слов’янську не тільки відбувся фінальний 101 експрес-тренінг «Прорив до Успіху™» в проекті «КРАЇНА МРІЙ», але і був зафіксований новий рекорд України. 

В присутності голови відділу культури Слов’янської міської ради Марини Олійник засновникам проєкту Миколі та Тетяні Латанським були вручені дипломи Книги Рекордів України в категорії «Масові заходи, освіта».  

Зафіксований  результат: найширша географія проведення  тренінгу  з  успіху – 101 місто, 24 області  України – у строк 216 днів, у період з 19.06.2019 по 20.01.2020.

Тренінг  «ПРОРИВ  ДО  УСПІХУ™.  Новий  формат  мислення  для  стрімких  змін» проводився  у  рамках  проєкту «КРАЇНА МРІЙ» (UkraineOfDreams.com) – всеукраїнської освітньої ініціативи, започаткованої подружжям трансформаційних тренерів Миколи та Тетяни Латанських та ТОВ «Академія Справжнього Успіху Миколи Латанського». 

Дипломи були вручені засновникам проєкту: Миколі  Латанському та Тетяні Латанькій, головному координатору проєкту Тетяні Богонос, організатору проєкту ТОВ «Академія Справжнього Успіху Миколи Латанського», а також дипломами учасників були відмічені волонтери та інші учасники проєкту, що сприяли поширенню цієї ініціативі.

%d bloggers like this: