02.04.2023

«Запоріжжя – це Україна»: синьо-жовтий стяг з димових шашок увійшов до Книги рекордів

З метою привернення уваги до міста Запоріжжя і взагалі до козацького краю, 3 липня на узбережжі річки Дніпро, напроти острова Хортиця, пройшла унікальна патріотична акція «Хелпер Україна», під час якої було зафіксовано новий рекорд України.

Вперше в Україні 200 осіб одночасно запалили 200 димових шашок жовтого і блакитного кольору та вишукались у формі прапора України. Гасло акції – «Запоріжжя – це Україна». Рекорд встановлено в категорії «Масові заходи, вперше». Місце фіксації рекорду: Пляжно-розважальний комплекс «Pool&Beach».

Новий рекорд України встановлювали ГО «Helper Запорожье» як організатор та учасники рекорду Roll Grand, Сухая краска Холи – Гулал, Автоцентр SKODA, Інтеравто-Плюс, Pool&Beach та назв друзі Національний університет «Запорізька політехніка» (Сергій Беліков) встановили рекорд України.

«Колись я про це тільки мріяв, а сьогодні «Ми це зробили разом». Я пишаюся тим, що саме наша дружня команда і саме в Запоріжжі реалізували і зафіксували новий унікальний Рекорд України», – зазначив ініціатор рекорду Данило Щербаков.

Більше фото ТУТ

%d bloggers like this: