22.03.2023

В Україні виготовили найдовшу штору в історії

В рамках текстильного Форуму «Design Textile Forum 2021», що проходив у Києві, учасниками заходу встановлено унікальний рекорд зі створення найдовшої штори країни!

«Найбільша арт-штора України» сягнула 13 430 см, а до її створення долучилося 118 салонів штор, студій та дизайнерів. Для демонстрації виробу присутнім на святі представникам Національного проекту «Книга рекордів України» несли цю штору 160 дизайнерів зі всієї України.

Організаторка рекорду, Ірина Сосницька: президент Textilhub, засновниця Міжнародного Текстильного Форуму та конкурсу TOP Текстильних Декораторів України – тендітна леді, неймовірний трудоголік і справжня українська пані, яка влаштовує події, що ввійшли в історію.

За словами ініціаторів рекорду, була поставлена ціль – створити штору довжиною 100 м.п., тобто потрібно було зібрати 100 фрагментів шириною 1,35 і висотою 2,0 метри. Тож мету досягнуто: загальна довжина арт-штори – 13 430 см.

Новий рекорд України зафіксовано у категорії «Розміри». Зафіксували рекорд присутні на заході представники Національного проекту «Книга рекордів України» Ганна Крисюк та Ігор Підчібій. Ініціатори та учасники рекорду нагороджені відповідними Дипломами рекордсменів «Книги рекордів України».

%d bloggers like this: