22.03.2023

У Луцьку зафіксовано рекорд з найбільшою кількістю слів «любов» у листуванні

Офіційний представник і експерт національного проєкту «Книги рекордів України», заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький на церемонії нагородження, що пройшла у Луцькому Національному технічному університеті, вручив автору оригінального рекорду Євгену Філіпчуку диплом «Книги рекордів України», у якому підтверджується факт  реєстрації  оригінального досягнення.

Суть рекорду полягає у тому, що людина зберегла і впродовж багатьох років  досліджувала унікальний рукописний матеріал, який може слугувати пошануванням справжніх сімейних цінностей, а саме: «Написання двома закоханими студентами, у майбутньому подружжя, протягом одного навчального року 102 листи, де на 427 сторінках рукописного тексту 781 раз використовується слово «ЛЮБОВ», що зафіксовано в автобіографічному романі «Нехай розкажуть листи».

З нагоди цієї події у вітальному слові ректор Луцького Національного  технічного університету Ірина Вахович зазначила: «Сьогодні відбувається непересічна подія для нашого університету, адже декан із багаторічним стажем, кандидат технічних наук, доцент  Євген Олександрович Філіпчук  потрапив до «Книги рекордів України».

Ми вперше стаємо свідками фіксації рекорду. За 55 років історії ЛНТУ, ми пройшли величезний шлях розвитку і нині молода команда, серед яких потужні науковці і студентство ЛНТУ, ми пліч-о-пліч продовжуємо розвивати наш ЗВО. А оскільки рекорд нашого колеги пов’язаний із любов’ю, то це основне, що нас стимулює до розвитку, надихає і дає впевненість у майбутньому».

Рекордсмена щиро привітали студенти Євгена Олександровича, а нині поважні науковці ЛНТУ – професор Сергій Пустюльга та доцент Олександр Бондарський. До привітань також приєдналися доцент Оксана Жук та Ілона Карпюк з відділу іміджу і промоції університету.

Завершальним акордом урочистостей став  емоційний момент, коли студенти кафедри соціогуманітарних технологій Вікторія Доротюк та Олег Карась зачитали декілька оригіналів листування Євгена  із тоді ще майбутньою дружиною Ольгою.

І хоч сучасна молодь має свої специфічні погляди на сімейні цінності, на кохання, на шлюб, на сім’ю, на сімейне виховання, але в усі часи до таких цінностей сімейного життя відносилися прості людські критерії, як любов, довіра між закоханими, взаємоповага, взаєморозуміння у відносинах. Усе це, якраз і відображено у дипломі рекордсмена «Книги рекордів України» Євгена Олександровича Філіпчука в категорії «Сімейне виховання», а наведені цифри рекорду є своєрідним орієнтиром та дороговказом для молодого покоління щодо  справжньої любові  і справжніх сімейних цінностей.

%d bloggers like this: