31.05.2023

Найбільший в Україні трисвічник у формі Тризубу

В Україні зафіксовано ще один оригінальний рекорд. В День Соборності України на межі Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей у селі Окопи Мельнице-Подільської територіальної громади Тернопільської області встановлено символічний знак єднання українського народу. Це найбільший в Україні трисвічник, виготовлений у формі Державного Гербу України – Тризубу. 

Рекорд встановлено в категорії «Вперше. Державність. Символи». Розміри трисвічника –  180 см. х 75 см., і виготовлений він  з металу та з понад 50 кілограмів бджолиного воску. Трисвічник виготовлений завдяки ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра» (керівник Василь Ширенко), і сімейної пасіки «Пасіка  Березовських» (приватне підприємство «Агрон», керівник Юрій Березовський).

Зафіксував новий рекорд України присутній на заході експерт національного проекту «Книга рекордів  України», заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький. Дипломами «Книги рекордів України», які засвідчують факт реєстрації рекорду України, нагороджені голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш, голова Хмельницької  облдержадміністрації Сергій Гамалій та голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук. Очільники областей зазначили, що цей рекорд символізує не тільки єднання трьох сусідніх областей, але й єднання всього народу України.

Окрім фіксації рекорду, на святі відбулася масова театралізована акція, яку майстерно і професійно підготувала команда однодумців на чолі з Світланою Беспоповцевою за участю представників обласної і місцевої влади, активістів багатьох громадських організацій та художньої самодіяльності Тернопільщини.

%d bloggers like this: