22.03.2023

У Кремінній кадети встановили рекорд України з ліплення вареників. ФОТО та ВІДЕО

Багато хто з хлопців до цього дня ніколи не готували вареників, тож за словами начальника «Кадетського корпусу імені героїв Молодої гвардії» Валерія Ємбакова, перед встановленням рекорду їм довелося потренуватися.

– Ми вперше займаємося ліпленням вареників для військовослужбовців ЗСУ. Позавчора ми тренувалися, бо майже ніхто з хлопців не знав, як їх ліпити. Матусі та бабусі зазвичай їм готували вареники. Відверто кажучи, і я перший раз спробував. Та мені сподобалося.

Планувалося, що хлопці встановлять рекорд за одну годину 15 хвилин, але вони впоралися набагато швидше – за 31 хвилину. Задача кадетів полягала в тому, щоб зліпити. Тісто для вареників було замішане завчасно.

– Цей рекорд занесено в «Книгу рекордів України» в категорію «Кулінарія» як масовий захід – благодійність. Мова йде про найбільшу кількість виготовлених вареників із картоплею. Попереднє досягнення було зафіксовано у Вінниці в 2016 році, тоді було зліплено 2507 вареників із сиром, – прокоментував подію Ігор Підчібій, представник національного проекту «Книга рекордів України».

Після встановлення нового рекорду на хлопців чекали українські артисти: Анжеліка Рудницька, Ольга Нестеренко, Марія Кононова, Артем Полежака, Ірина Барамба та Олена Івановська. Вони проспівали хлопцям свої пісні, а єдиний серед артистів поет Артем Полежака – зачитав власні вірші.

Усі зліплені вареники офіцери цивільно-військового співробітництва передали до військової частини у Сєвєродонецьку. А звідти вони потраплять до хлопців на передову.

За матеріалами: UA.Donbas

%d bloggers like this: