31.05.2023

Проект «Життя Без Алергії» увійшов до Книги рекордів України

29 лютого на НСК «Олімпійський» відбувся перший в Україні захід «Життя Без Алергії». Це найбільший в Україні інформаційно-просвітницький проект з питань алергії та харчової непереносимості. Більше 70 компаній-учасників, понад 500 лікарів, 25 безкоштовних лекцій та майстер-класів, 150 пізнавальних радіо-передач та інформаційних випусків, біля 6 000 відвідувачів.

Проект офіційно зафіксований Книгою рекордів України як національний рекорд. Організатори проекту отримали відповідне посвідчення рекордсменів України Національного проекту «Книга рекордів України».

Проект «Життя Без Алергії» народився, як результат багаторічної праці фахових установ –  Асоціації алергологів України, Української спілки целіакії, Асоціації «Українські центри нових технологій здоров’я», з метою надати розуміння щодо алергії, сформувати культуру усвідомленого споживання та відповідального ставлення до свого здоров’я, створити унікальний безпечний простір для всіх, хто живе з алергією та харчовою непереносимістю, щоб значно зменшити кількість обмежень, пов’язаних з алергією. 

%d bloggers like this: