22.03.2023

Олег Іваненко визнаний кращим нотаріусом року

Голова Наглядової ради національного проекту “Книга рекордів України”, юрист, параолімпієць та “залізна людина” Олег Іваненко за зміцнення міжнародного авторитету нотаріату України визнаний Нотаріальною палатою України кращим нотаріусом року. Про це пан Іваненко написав на своїй сторінці у мережі facebook.

Про свій життєвий та трудовий шлях Олег Іваненко розповідає наступне:

“Розпочав свою трудову діяльність у 2001 році очоливши громадську організацію “Броварська організація інвалідів з ураженням опорно-рухового аппарату “Прагнення” в м. Бровари Київської області.

Із 2003 року по теперішній час – приватний нотаріус Броварського міського нотаріального округу.

З 2010 і дотепер – голова Громадського політичного об’єднання “Київська обласна асамблея інвалідів”.

З 2010 по 2015 рік – обраний депутатом Броварської міської ради.

У 2015 році обраний депутатом Київської обласної ради VII скликання, на якій перебуваю і дотепер.

З 2015 року – голова Броварської міської організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Як результат діяльності громадської організації “Прагнення” та “Центру реабілітації інвалідів” стали реалізовані понад 20 проектів, основними з яких є:

  • “Безбар’єрна Україна”;
  • “Волейбол сидячи”;
  • Міжнародне авторалі «Каштани Київщини», для автомобілів з ручним керуванням, неодноразово проводилися як регіональні так і всеукраїнські змагання для людей з інвалідністю зі спортивної риболовлі;
  • Піший марафон на підтримку “Євро 2012”;
  • “Захищай своїх”, Гран-Прі міжнародного правозахисного фестивалю документальних фільмів “Сходи”.

 У  2009 році  взяв участь у розробці та ратифікації конвенції з прав інвалідів, виступаю на пленарних засіданнях Верховної Ради.

У червні 2016 року на “5 каналі” був проведений телемарафон “Сильні духом” присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Метою його було забезпечити потреби вихованців Броварського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Влітку 2017 року пішов на безпрецедентний крок – за 35 годин без сну проплив і проїхав три етапи триатлону “Айронмен”, подолавши в цілому 228 кілометрів, що було занесене в Книгу Рекордів України. Цього ж року завдяки “Прагнення” вдалося організувати найбільш масове для людей на візках відвідування такої знаменної для України події як “Євробачення”.

Накопичений досвід за роки практики зробили мене кращим нотаріусом міста Бровари, до якого звертаються найбільше  броварчан та жителів Броварського району. Я не зупиняюся на досягнутому, ставлю для себе найскладніші цілі, переконаний, що, поставивши собі найвищі цілі, можливо досягнути омріяного”, резюмує пан Іваненко”.

%d bloggers like this: