31.05.2023

Продюсерський центр «Babyphotostars» вже вдруге увійшов до Книги рекордів України

Прихід літа традиційно вважають початком маленького безтурботного життя. В повітрі радість, нестримні веселощі, яскраві фарби, незабутні враження і безліч спогадів.

У ритмі літа, днями, відбулося сімейне свято в ТРЦ Арт Молл у рамках Міжнародного дня захисту дітей.  Дітей чекали танцювальні і творчі майстер-класи, покази мод, анімаційна програма, конкурси і розіграші подарунків.

Головні герої свята – учасники продюсерського центру «Babyphotostars» демонстрували літню колекцію модного одягу, почуваючи себе упевнено в ролі справжніх професіоналів у сфері fashion. Малеча співала, танцювала, а наставником талановитої дітвори став учасник проекту Танці із зірками, танцюрист і хореограф Макс Єжов.

Величезною несподіванкою для гостей свята і учасників стала подія, якою спеціально приїхав поділитися представник Національного проекту Книги рекордів України Ігор Підчібій.

Всеукраїнський продюсерський центр «Babyphotostars» в особі власника і засновника, дитячого психолога і фотографа Анатолія Литвиненка реалізувавши за 2018 рік більше 50 000 проектів для дітей віком від 3 місяців до 15 років отримав статус рекордсмена та занесений в національний реєстр Книги рекордів України. За 11 років існування центру «Babyphotostars» побив свій колишній рекорд, який був встановлений ще у 2015 році.

Філософія центру – усі діти переможці. Гармонійний, всебічний розвиток дітей і підлітків. За допомогою участі у проектах діти отримують впевненість в собі, досвід, який згодом принесе належний результат і визначить сферу діяльності дитини.

У завершенні свята усі учасники отримали подарунки. Задоволені, повні надій на майбутні звершення діти відправилися в маленьке життя під назвою «літо».

%d bloggers like this: