31.05.2023

У Конотопі ялинками висадили рекордний для України тризуб

Наприкінці квітня на Конотопському летовищі ім.С.Петлюри, із дотриманням карантинних вимог, відбулась екологічна акція до 30-річчя Незалежності України. Захід відвідали поважні гості: міський голова Конотопа Артем Семеніхін, голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома, голова Конотопської районної ради Віктор Бик, голова районної державної адміністрації Олександр Бескоровайний, представник «Книги рекордів України» Дмитро Кулібабін, депутати Конотопської міської ради. У дусі справжніх українських традицій Конотопщина зустріла гостей короваєм на вишитому місцевими майстринями рушникові.

На заздалегідь підготовленій ділянці розміром 200х120м протягом двох днів зусиллями працівників структурних підрозділів Конотопської міської ради та ДП «Конотопський лісгосп» було висаджено близько 9000 ялинок одного віку та розміру у формі малого герба України –  тризуба. Дане досягнення стало рекордним для нашої держави і внесене до «Книги рекордів України».

Символічно, з нагоди зафіксованого рекорду України з посадки дерев, гості заходу випустили в небо 15 голубів. Працівники культури Конотопа порадували учасників акції чудовим дійством, бажаючі мали змогу посмакувати справжніми українськими стравами від гостинних конотопських господинь.

За встановлений рекорд та за організацію екологічної акції Василь Хома та Артем Семеніхін нагороджені дипломами Книги рекордів України. Відзнаками Конотопської міської ради за вагомий внесок у розвиток Конотопщини нагороджено керівництво Конотопського лісгоспу, підприємців та благодійників, військових, місцевих депутатів, які працюють на розвиток міста і району.

За словами ініціаторів, подібні акції вкрай необхідні, адже зараз увесь світ бореться за збереження природи, її надр, за чистоту довкілля та свіже повітря, бо найвища цінність – то життя і здоров’я людей, а в умовах окупаційної війни з Московією, в умовах світової коронавірусної пандемії, економічної, політичної кризи, так важливо об’єднання духовне та об’єднання у боротьбі і фізичній праці навколо спільних державотворчих ідей, на благо рідної землі, за збереження навколишнього природного середовища.

Відтак, Конотоп зафіксував свій власний рекорд. Сподіваємось, деревця приживуться і порадують іще не одне покоління, а, пролітаючи над Конотопом та споглядаючи на символ держави з висоти пташиного польоту, кожен зможе засвідчити: Україна – велична держава! А ми горді, що ми – українці!

%d bloggers like this: