02.04.2023

Співачка Солоха увійшла до Книги рекордів України

На Чемпіонаті України з перукарського мистецтва нігтьової естетики та макіяжу відзначили найспортивнішу співачку. Нею стала виконавиця Солоха.

Співачка за рекордно короткий час підготувалась до змагань з бодібілдінгу – чотири місяці, й увійшла в п’ятірку кращих спортсменок Південного регіону. Тренерами співачки в Одесі є Євгеній Кульчицький, а в Києві – Тарас Копил. Дане досягнення тепер зафіксоване у реєстрі Національного проекту «Книга рекордів України».  

 «Вважаю спорт невід’ємною частиною життя кожної людини. Незважаючи на свій щільний графік, займаюсь декількома видами спорту, а останні 4 місяці професійним серйозним фізичним навантаженням. Я люблю спорт й живу ним, – коментує своє досягнення Солоха, –На мою думку,  для занять спортом не повинно бути якихось причин – це людська природа. Для артиста спорт – дуже важлива складова, оскільки тонус впливає на красу й харизму зірки, яка повинна бути ідеальна у всьому! Я завжди щиро ділюся своїми спортивними досягненнями з людьми, це відкрита тема для тих, хто бере приклад, хоче бути красивим, струнким, посміхненим й може поділитись своєю енергією, адже її вистачить й оточуючим. Мені завжди роблять комлімент, що я надто енергійна, й це правда. Я завжди на позитиві, тому що почуваю себе здоровою, і відповідно, щасливою. На початку літа мені запропонували взяти участь в фітнес змаганнях всеукраїнскьго рівня, організаторами якого є Федерація Бодібілдінгу України (IFBB), для мене це стало метою для перемоги. Тому я готувалась до цих змагань, як до важливої спортивної події мого життя й навіть 5 місце для мене – велика перемога», – підсумувала новоспечена рекордсменка України.

%d bloggers like this: