31.05.2023

Перша в історії безстрокова акція увійшла до Книги рекордів України

23-го листопада “Книгою рекордів України” була зареєстрована Перша в світовій історії безстрокова мирна акція містян за створення сучасного археологічного музею у підземному просторі Поштової площі в м. Києві – Центр Середньовічного Міста, яка триває з 20 червня 2018 року цілодобово по цей час. 

Ініціативною групою за період безстрокової мирної акції на підтримку ідеї створення сучасного музею організовано серію концертів, виставок, кінопоказів, перфомансів, забезпечено відвідування території пам’ятки археології в організованому порядку для близько 100 000 відвідувачів.

10 листопада 2019 року презентовано першу музейну експозицію у підземному просторі (створена Віталієм Білецьким, Ольгою Рутковською, Тетяною Родькіною) та впроваджено дитячу пізнавальну програму-квест для юних відвідувачів «Відкрий Браму своєї історії» (автор програми Тетяна Родькіна).

12 листопада 2019 року оголошено про початок публіцистичного проекту «Київ ХХ-ХХІ століть. Невигадані історії життя» (автори проекту Віталій Білецький та Ольга Рутковська).

Враховуючи соціальну важливість акції за створення  сучасного археологічного музею у підземному просторі Поштової площі представником “Книги рекордів України” було відзначено організаторів акції , всіх учасників і партнерів.

%d bloggers like this: