22.03.2023

Нові рекорди з ментальної арифметики встановлено на «SMARTUM TERRITORY 2020»

22 лютого 2020 року в місті Києві відбулася III Всеукраїнська олімпіада з ментальної арифметики «SMARTUM TERRITORY 2020». Понад 1000 гостей зібралася в Українському Домі. Олімпіада відбувалася в два тури.

У першому турі взяли участь 500 дітей від 5 до 16 років з усієї України, з них фіналістами стали 120 дітей, а вже в другому турі за перемогу боролися 36 дітей.

Усі учасники були нагороджені медалями та дипломами, а переможці отримали приємні подарунки, яскраві емоції, а також підтримку глядачів!

Цього року на Олімпіаді SMARTUM TERRITORY 2020 встановили три нових рекорди, які були внесені до Книги Рекордів України. 

Два рекорди встановив на олімпіаді Іван Князєв з міста Бровари.

Перший рекорд зафіксовано у категорії: «Діти – унікальні здібності», найвищі досягнення в Україні з ментальної арифметики. Критерії: найбільша кількість дій в одному прикладі під час усного рахунку з ментальної арифметики, тема  «Анзан». Зафіксовано  результати: Найбільша кількість дій в одному прикладі під час усного рахунку з ментальної арифметики (тема «Анзан», двоцифрові числа, швидкість – 0,4 секунди, кількість дій в одному прикладі – 100). 

Другий рекорд зафіксовано у категорії: «Діти – унікальні здібності», найвищі досягнення в Україні з ментальної арифметики. Критерії: найбільша кількість дій в одному прикладі та найвища швидкість під час усного рахунку з ментальної арифметики, тема  «Анзан». Зафіксовано  результати: Найбільша кількість дій в одному прикладі та найвища швидкість під час усного рахунку з ментальної арифметики (тема «Анзан», чотирицифрові числа, швидкість – 0,7 секунди, кількість дій в одному прикладі – 15, режим «Турбо»).

Ще один рекорд встановила дев’ятирічна студентка з Дніпра – Ґудзь Єва​ в​ категорії: у категорії: «Діти – унікальні здібності», найвищі досягнення в Україні з ментальної арифметики. Критерії: найвища швидкість з одночасною додатковою дією під час усного рахунку з ментальної арифметики, тема «Анзан». Зафіксовано  результати: Найвища швидкість з одночасною додатковою дією під час усного рахунку з ментальної арифметики (тема «Анзан», трицифрові числа, швидкість – 0,7 секунди, кількість дій в одному прикладі – 10, з одночасним декламуванням власного вірша українською мовою).

Олімпіаду, серед інших гостей, відвідала ​завідувач сектору змісту позашкільної освіти та гурткової роботи відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи «Інституту модернізації змісту освіти» Міністерства освіти та науки України Лариса Дейдиш. 

Окрім змагання та встановлення рекордів, всі присутні змогли стати частиною унікального конкурсу ​«SMARTUM ЦЕЗАР»​ (демонстрація усного рахунку та водночас виконання іншої дії: декламування вірша українською, японською, китайською та іншими мовами, гра на музичних інструментах, футбольні витівки, акробатичні номери, стрибки, виконання інших фізичних вправ тощо). Також тренери SMARTUM підготували цікавий сюрприз – всеукраїнський – флешмоб у стилі танцю.

Дякуємо нашим партнерам, соціально відповідальним компаніям, які підтримали захід: “Моркішка”, Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, Hobby Games,  “Садочок”,  ROSA, Design&Print Service “Memmi”, Robo house, Клініка “Френдлік”, “Еко Чіпси”. Інформаційні партнери заходу: mamawow.com.ua osvitanova.com.ua

Про SMARTUM:

Академія розвитку інтелекту SMARTUM Україна була заснована у 2013 році у місті Запоріжжя. Академія займається навчанням і розвитком дітей та підлітків у віці від 5 до 16 років за такими програмами. «Ментальна арифметика» – методика, яка тренує швидкість сприйняття і обробки інформації, розвиває одночасну роботу двох півкуль мозку. В результаті занять у дітей розвивається аналітичне та творче мислення, віра у власні сили, висока швидкість запам’ятовування інформації і відповідальність. «Ліберика» – методика, спрямована на розвиток швидкості читання, розвитку інтелекту й особистісних якостей. «Меморика» – методика, спрямована на розвиток пам’яті. «Читарика» – методика, яка спрямована на навчання читанню.

Методики схвалені Міністерством освіти і науки України.  На сьогоднішній день центри Smartum відкито в 24 країнах світу, в Україні існуючих центрів вже майже 200 центрів, в яких навчається близько 6000 учнів.

«SMARTUM TERRITORY» — це унікальний проект, який щорічно збирає понад 500 дітей різних вікових груп зі всієї України, які прагнуть удосконалюватися та бути кращими у своїй країні в галузі ментальної арифметики.

Мета SMARTUM: бути провідною компанією у світі у сфері інтелектуального розвитку дітей, розкриття їхніх здібностей і талантів. Розвивати інтелект та мислення дітей, допомагати їм розкривати здібності та таланти, реалізовувати свій потенціал.

Ментальна арифметика – це програма, яка вчить швидко думати, сприймати і обробляти інформацію, розвиває лідерські якості, уяву, сприяє творчому розвитку особистості. Мета даної методики – дати можливість якомога більшій кількості дітей по всій Україні інтелектуально розвиватися та встановлювати особисті рекорди! Адже саме за цими успішними й розумними дітьми майбутнє нашої країни!

%d bloggers like this: