30.05.2023

32 айтішниці провели рекордний 16-годинний онлайн-марафон

23 квітня тридцять дві успішні айтішниці розповідали шістнадцять годин поспіль про секрети власного успіху, особливості своєї роботи, та дали цінні поради школяркам та студенткам про побудову кар’єри в сфері інформаційних технологій.

Національний проект «Книга рекордів України» зафіксував дане досягнення як новий рекорд України. Генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк привітала новоспечених рекордсменів з досягненням. Рекорд України встановлено в категорії «Масові заходи, марафони, вперше».

Організатори рекорду – СSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» у партнерстві з UNFPA Ukraine, Фондом ООН в галузі народонаселення в Україні в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM.

Марафон відбувся на честь Міжнародного дня дівчат в IКТ. Мета марафону – побороти гендерні стереотипи щодо «чоловічих» та «жіночих» професій, заохотити дівчат і молодих жінок будувати кар’єру в IT сфері. Це – важливо, оскільки за даними Computer Daily,  кількість дівчат в IT глобально не перевищує 16%.

Міжнародний День дівчат в ІКТ – міжнародна ініціатива, спрямована на створення глобального середовища, яке розширює права і можливості дівчат і молодих жінок та стимулює їх до вибору професії у зростаючій сфері ІКТ. Щороку у цей день дівчат з усього світу мотивують мільйони молодих жінок розпочати навчання та кар’єру в ІТ індустрії, розповідають про перспективи цієї сфери та підвищують чутливість роботодавців до необхідності сприяння гендерного балансу в технологічному секторі.

%d bloggers like this: