До Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України працівниками Приватного агропромислового підприємства «Дзвін» складено солом’яний синьо-жовтий стяг із 160-ти рулонних тюків, і встановлено рекорд України у категорії «Розміри, масові заходи», зафіксований 23 серпня 2020 року.
Зафіксовані результати: Державний символ має розміри 52 х 4,85 метра . Місце фіксації рекорду: поле № 2 Коло ферми села Косів відділку Звиняч ПАП «Дзвін» Чортківського району Тернопільської області.
Це знамено, площею 252,2 кв.м, як рекорд України, не є виробничий, а, радше, – державницький, їй, Україні, – посвята і втілення задуму директора Градового Василя Степановича у максимально короткі два дні. І що цікаво, довжина прапора прямо пропорційна наявності синьої і жовтої фарб у магазинах Чортківщини.
Сам процес складання був дуже урочий і тріумфальний, але, заодно, і виважениий, і детально обміркований, старанно і надійно змонтований, згідно плану, вимисленого виконавчим директором Василем Градовим – молодшим. Висота 4,85 метра із ряду в ряд, задля безпеки, скріплювалася 2-метровими металевими штирями, які перекривали висоту самих тюків, з подальшим синьо-жовтим обарвленням.



У встановленні рекорду брали участь:
- Фандзига Степан Петрович – тюкував солому;
- Магдяк Степан Ігорович та Федорків Володимир Ігорович – на MAN доправляли тюки до місця локації;
- Кутрик Богдан Деонізійович – на фронтальному навантажувачу JCB складав тюки у формі прапора,
- Данчишин Руслан Ігорович та Дзюба Сергій Тадейович – формували солом’яне полотнище, з’єднуючи тюки металевими штирями;
- Домбрович Андрій Ігорович та Шептицький Андрій Михайлович – офарбовували новостворений символ України;
- Дудар Михайло Володимирович – здійснював технічне забезпечення;
- Греньків Роман Ігорович – достачав фарбу;
- Градовий Іван Степанович та Король Анатолій Остапович – брали безпосередню участь і контролювали весь процес творення прапора;
- Кобильник Ярослав Васильович – здійснював електричне освітлення і оснащення біля прапора;
- Градовий Василь Васильович – координував втілення задуму;
- Градовий Василь Степанович – автор задуму, директор із 25-річним досвідом керівництва.
Приватне агропромислове підприємство «Дзвін» – одне із найбільших сільськогосподарських підприємств у Чортківському районі, за класифікацією із категорії середніх підприємств.
Земельний банк підприємства 10 000 га землі;
Види діяльності освоєні підприємством:
- рослинництво;
- тваринництво (ПАП «Дзвін» має єдину в районі тваринницьку ферму з молочним стадом);
- виробництво цегли;
- видобування і переробка каменю-пісковику (з місцевого кар′єру на новозбудованому, модерно – оснащеному заводі);
- виробництво медичних масок (успішно освоєне з травня 2020 року на сертифікованому обладнанні у сучасному приміщенні для забезпечення населення засобами індивідуального захисту. Маски мають Висновок державної санітарно- епідеміологічної експертизи від 27.05.2020 року N 12.2-18-1/116 80 та Сертифікат відповідності Системи сертифікації продукції «ОС «ПромСтандарт». Зареєстровано в Реєстрі органу з оцінки відповідності за №UA.PS.002052-20.

Окрім, власне, господарських звитяг, до свята Преображення Господнього – 2020, тими ж працівниками ПАП «Дзвін» під керівництвом Градового Василя Васильовича – виконавчого директора, ще створені на тому ж пожнивному полі, чудові солом’яно-казкові композиції для малечі і поціновувачів дивовижної насолоди.
Хліборобська праця, новітні технології і виробничі досягнення, відповідальність і наполегливість, старанність і дисципліна, благочинність і добродійництво, краса у творчих напрямках – сутність діяльності ПАП «Дзвін» під керівництвом знаного аграрія-орденоносця, заслуженого працівника сільського господарства України, депутата Тернопільської обласної ради, мецената і доброчинця краю Градового Василя Степановича. І, – на підтвердження, під його керівництвом створені рекорди
Вже виблискує осінньою позолотою рілля майже на всьому полі №2 Від Косова ПАП «Дзвін», очікуючи на нові весняні задуми хліборобів, лише придорожня його частина в переливі сонця і осіннього тепла над синьо-жовтим стягом – рекордом України і вдень, і, під світлом ліхтаря, вночі, доповнюючи все, свідчить словами нашого співвітчизника Михайла Галущинського: «Україна – це ти , Україна – се я».