22.03.2023

На День міста у Черкасах встановили новий рекорд України

Новий рекорд Украïни з перетягування чотирьох тролейбусiв встановили сьогодні в Черкасах на площі Богдана Хмельницького під час святкування Дня міста. За встановленням рекорду прийшли поспостерігати сотні черкащан. За дійством також спостерігав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Вага одного «рогатого» скаладала близько 18,5 тонн, всі 4 тролейбуси були зв’язані між собою канатами. У встановленні рекорду взяли участь відомий український спортсмен, заслужений майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Віктор Юрченко, багаторазовий чемпіон світу Олександр Пеканов, перша людина в світі, яка на становій тязі взяла 454 кілограми у 2007 році, Олександр Лашин.

Зафіксував новий рекорд представник Національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчібій. За його словами, троє атлетів Вiктор Юрченко (Черкаси), Олександр Лашин (Маріуполь) та Олександр Пеканов (Чернігів) протягли чотири тролейбуси загальною вагою 75,6 тонн на відстань 36 м за 44 секунди. Це є рекордом України. Тож досягнення буде занесене в Книгу рекордів України в категорію «Спорт: Спецпідготовка».

Новоспечені рекордсмени нагороджені дипломами Національного проекту «Книга рекордів України».

%d bloggers like this: