30.05.2023

ВГО«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» потрапила до Книги рекордів України

У 2020 році представники Книги рекордів України вперше зафіксували рекорд у категорії «Громадська організація, яка у 2019 році зробила найбільший внесок для вшанування та відзначення матерів загиблих захисників України».

Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» організувала та провела у 2019 році масові заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення 8 травня та у рамках акції «Час НЕ лікує» 28 серпня для батьків загиблих Героїв – учасників АТО/ООС з різних регіонів України.

Протягом року ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» сприяла відзначенню на державному рівні найбільшої кількості матерів загиблих захисників України. За ініціативи організації був розроблений проєкт Подяки від Міністерства оборони України «За жертовність, безмежну батьківську стійкість, достойне виховання сина, який став гордістю нації, поклавши життя заради захисту незалежної України» для родин загиблих захисників. 350 батьків, чиї діти не повернулися з російсько-української війни, були урочисто нагороджені відомчими відзнаками «Знак пошани» та іменними Подяками від Міністерства оборони України.

12 жовтня 2020 року, напередодні Дня Захисника України, в Етнографічному комплексі «Українське село», що на Київщині, під час зустрічі керівників філій ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» нагороду за рекорд отримала Голова правління організації Наталка Музика.

%d bloggers like this: