22.03.2023

Прапор єднання між Тернопільською та Хмельницькою областями увійшов до Книги рекордів України

На межі двох територіальних громад Гуківської і Скала-Подільської з нагоди 30-ї річниці святкування дня Незалежності України було зафіксовано новий рекорд – презентовано найдовший прапор Єдності українського народу у вигляді стрічки у кольорах Державного Прапору України. Після розгортання прапора, дитячими колективами двох громад було виконано Гімн України.

Зафіксовані результати: довжина символічного прапора України – 3 кілометри. На стороні Хмельницької області 1.5 км і на стороні Тернопільської області 1.5 км. Для встановлення даного рекорду було задіяно більше 3 000 людей, одягнутих у вишиванки. Рекорд зафіксовано у категорії «Розміри».

Місце фіксації рекорду – міст між Тернопільською і Хмельницькою областями.

Прапор розгортали із котушки, яка була встановлена на обладнаному автомобілі. Це символічний прапор єдності України, метою якого є показати єдність українського народу на прикладі спільного заходу Хмельницької і Тернопільської областей.

Дане дійство відбулося на території, де до 1919 року проходив кордон між Українською Народною республікою (УНР) і Західноукраїнською Народною республікою(ЗУНР). Це ще одне свідчення, що український народ єдиний і сила та велич України саме в єдності.

Після встановлення рекорду всі учасники були нагороджені сертифікатами про участь.

%d bloggers like this: