22.03.2023

Композитор Олександр Бурміцький нагороджений Дипломом «Книги рекордів України»

Офіційний представник і експерт Національного проекту «Книга рекордів України», заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький вручив у місті Києві, в адміністрації  Державної прикордонної служби України Диплом «Книги рекордів України» БУРМІЦЬКОМУ Олександру Анатолійовичу  – композитору, заслуженому артисту України, провідному майстру сцени Академічного ансамблю пісні і танцю ДПС України.

Олександр Бурміцький встановив рекорд України в категорії «Мистецтво. Патріотичне виховання», створивши найбільшу кількість авторських і у співавторстві з іншими особами пісенних творів на прикордонну тематику, де використовуються слова «кордон» та «прикордонник», а саме –  48 пісень.

Рекордсмена щиро привітали керівники Державної прикордонної служби України: Генерал-майор Сердюк Сергій Іванович – заступник голови ДПС України, полковник Левадний Ігор Анатолійович – директор департаменту персоналу ДПС України, полковник Примаченко Олег Миколайович – начальник управління соціально-гуманітарного забезпечення адміністрації ДПС України, полковник Неграй Василь Олексійович – начальник Академічного ансамблю пісні і танцю ДПС України.

На церемонії нагородження Олександра Бурміцького Дипломом «Книги рекордів України», що підтверджує факт реєстрації досягнення, як рекорду України і виступає свідченням загального визнання, було висловлено сподівання, що це не останній рекорд у Державні прикордонній службі України.

%d bloggers like this: