30.05.2023

Наймасовіше виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education

8 лютого, в рамках спільної ініціативи Google Україна та Міністерства освіти і науки України «Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету» було зареєстровано рекорд України щодо масового виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education.

Загалом, 41 744 викладачів із більш ніж 11 600 навчальних закладів одночасно доєдналися до віртуальних класів та виконали 5 вправ присвячених розбудові безпечнішого Інтернет-простору. Новий рекорд України зафіксовано у категорії «Масові заходи, наука».

Найактивнішими за кількістю зареєстрованих закладів стали такі області:

  1. Харківська – 988 закладів, 8,5% від загальної кількості зареєстрованих закладів;
  2. Дніпропетровська – 914 закладів, 7,8%;
  3. Київська – 754 заклади, 6,5%.

Найактивнішими за кількістю вчителів у Класах стали наступні області

  1. Дніпропетровська – 3758;
  2. Харківська – 3703, найбільша кількість на 1 клас – 1614;
  3. Донецька – 2537.

Співпраця Google та Міністерства освіти та науки України, на сьогодні, вже налічує значну кількість тренінгів, воркшопів, конференцій та круглих столів для допомоги освітянам в отриманні нових практичних навичок використання цифрових інструментів відкритого доступу. А саме до Дня Безпечного Інтернету у 2018 році, наприклад, було доставлено 22 тисячі примірників по школах України із вправами та практичними рекомендаціями щодо запобігання, визначення та протидії шахрайству в Інтернеті.   Цього року, освітяни мали можливість ознайомитися та отримати такий оновлений локалізований посібник. 

Під час вже восьмого поспіль заходу до Дня Безпечного Інтернету були презентовані можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education, переваги використання Google Класів для організації освітнього процесу, “Посібник із безпеки дітей в Інтернеті”, учасники виконали вправи у віртуальних кімнатах, отримали рекомендації щодо обережності і відповідальності під час роботи в інтернеті, дізналися як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, отримають у подарунок підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності. 

Організаційну підтримку в організації заходу та встановленні рекорду надали Академія Цифрового Розвитку та консалтингова компанія CFC Big Ideas. Запис трансляції та всі матеріали опубліковані на сайті за покликанням https://bit.ly/dbi2022.

%d bloggers like this: