22.03.2023

Наймасовіший майстер-клас з української мови

За ініціативи Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Комунальної установи «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради був проведений наймасовіший майстер-клас з української мови на тему «Неповторна, єдина – моя солов’їна» для всіх охочих громадян. Захід відбувся 9 листопада 2022 року о 14:00 в День української писемності та мови й транслювався через YouTube-канал Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

«Зараз, у цей складний час, коли наша держава вкотре доводить і виборює свою незалежність, ми – освітяни, захищаємо мовний кордон».

Головна спікерка заходу – викладачка філологічних дисциплін та українознавства, телевізійна експертка з питань філології та педагогіки – Юлія Андруцька поділилася найцікавішими родзинками нашої мови! Під час майстер-класу була проведена патріотично-виховна робота, а також підвищення лексичної компетентності учасників. Спікеркою були продемонстровані та пояснені теми: «Позначення часу», «Пароніми», «Комунікативні ознаки культури мовлення. Стандартні етикетні ситуації».

До майстер класу долучився Олег Скрипка – легенда української рок-музики, актор, співак, автор пісень, лідер найпопулярнішого у світі українського рок – гурту «Воплі Відоплясова», власник та організатор фестивалю «Країна Мрій», а також засновник фестивалю сучасної української рок-музики «Рок Січ», людина з активною українською життєвою позицією та патріот України. Олег розповів учасникам наскільки важливе значення мови для держави.

За кількістю переглядів та присутніх на майстер-класі був зафіксований рекорд України – наймасовіший майстер-клас з української мови! Загальна кількість учасників, які взяли участь та переглянули майстер-клас – 15 379 осіб. Новий рекорд України зафіксований у категорії «Масові заходи». Опис досягнення: з метою популяризації, вшанування величі та значення рідної мови було проведено всеукраїнський майстер-клас, покликаний об’єднати всіх охочих удосконалити українську, до якого залучилися люди з різних куточків України та за її межами).

Організатори майстер-класу нагороджені відповідними Дипломами рекордсменів Книги рекордів України.

%d bloggers like this: