22.03.2023

У Володимир-Волинському виготовили найбільший в Україні князівський трон

28 вересня у Володимир-Волинському в рамках проведення планеру різьбярів культурно-мистецького проекту «Князівський шлях до трону» встановлено новий рекорд України. Різбляр Сергій Нечипорук виготовив найбільший дерев’яний різьблений князівський трон.

Рекордний трон висотою 3 метри 30 см. та шириною 2 метри 67 см. Проект організувала адміністрація історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир».

Від імені керуючого Волинським відділенням «Книги рекордів України», експерта, заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, диплом – сертифікат національного проекту “Книга рекордів України” на святі вручив його представник Олександр Шустерук.

Тепер у місті Володимир-Волинському є цікавий і унікальний рекорд, який сприятиме популяризації міста на теренах усієї України і залученню туристів у цей край Волині.

Принагідно хочеться зазначити, що лише за рік діяльності представництва національного проекту «Книга рекордів України» у Волинській області – це вже 8-й встановлений рекорд, що засвідчує неабиякі оригінальні та цікаві здібності волинян.

%d bloggers like this: