02.04.2023

Живий ланцюг єднання з українських рушників в зоні АТО став приводом нового рекорду України

З нагоди святкування 135-ліття міста Волновахи народним депутатом України Дмитром Лубінцем ініційовано проведення масштабного національно-патріотичного заходу та рекорду України у категорії «Масові заходи» – «Український живий ланцюг єднання Донбас-Україна».

Мешканці та гості міста Волноваха створили рукотворну доріжку – живий ланцюг єднання із рушників різних регіонів України, що були виготовлені протягом не одного десятиріччя майстринями Волноваського, Добропільського, Маріїнського, Нікольского, Мангушського, Великоновоселівського районів та міста Вугледар.

Захід відбувався на центральній площі міста Волноваха та по всіх прилеглих центральних вулицях міста. Генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк разом із представниками експертної комісії впродовж двох годин проводили виміри довжини ланцюга єднання та підрахунку кількості рушників, учасників нового рекорду України. Національно-патріотичний дух, який панував в цей час на площі і серед людей додавав всім сили і віри у краще майбутнє та позитивні зміни в Україні.

«Волноваха нас всіх позитивно шокувала. Ми рахували рушники і кожного разу зупинялися від неймовірної краси виробів, вітали один одного з днем міста і бажали миру Україні. У багатьох виступали сльози радості, було багато позитиву і відчувався патріотичний дух. Я давно вже не бачила чогось подібного. Об’єдналися люди різного віку, різної національності і статусу, не побоялися зібратися в небезпечній зоні АТО, щоб показати всій Україні і світу, що Донбас – це Україна», – поділилась своїми враженнями Ганна Крисюк.

Після експертизи представники Книги рекордів України оголосили офіційні результати ініційованого рекорду. Так, участь у встановленні рекорду взяли 3 672 людини, кількість рушників 2 227 штук, довжина живого ланцюга людей з рушниками – 4 507 метрів.

Під гучні оплески глядачів експертна комісія подякувала всім учасникам за патріотичний дух, який панував довкола цього свята, а також нагородила ініціаторів дипломами Книги рекордів України. Зокрема, дипломом нагороджено ініціатора рекорду, депутата Верховної Ради України Дмитра Лубінця та організаторів рекорду – ГС «Промінь Україна», Волноваську районну раду, Волноваську міську раду, Нікольську районну раду та Мангушську районну раду.

%d bloggers like this: