31.05.2023

Трирічна вінничанка увійшла до Книги рекордів Ураїни як найменша художниця

Ім’я талановитої трирічної вінничанки Анастасії Барчишеної занесли до Книги рекордів України як найменшу художницю України, яка малює у стилі «реалізм».

І цей унікальний факт 19 квітня був офіційно підтверджений представниками Національного проекту «Книга рекордів України» на персональній виставці юної мисткині у вінницькій «Галереї XXI». Дівчинка намалювала акриловими та олійними фарбами на полотні 14 картин різних розмірів та за підтримки своїх рідних представила їх глядачам.

“Моя донечка – незвичайна художниця, – говорить мати дівчинки Анна Барчишена, яка сама професійно займається живописом і успішно викладає у власній Художній школі для дітей та дорослих. – В три роки, окрім картин у стилі абстракціонізму, Анастасія вже сама малює пейзажі, тварин і квіти. Витримка донечки, уважність до деталей і кольору вражає. Одну картину може малювати дві години без перерви. У такі моменти Анастасія наче з головою поринає у світ живопису”.

Рекорд Анастасії Барчишеної того дня був офіційно підтверджений і на згадку про загальне визнання у дівчинки залишиться почесний диплом, який вручив їй офіційний представник “Книги рекордів України” Олексій Некрасов.

Підбадьорливі та дружні слова на адресу Анастасії лунали того дня від усіх присутніх, а журналісти атакували юну «зірочку» запитаннями.

Мимоволі не полишає думка, якщо юна художниця демонструє таку майстерність вже у трирічному віці, то які ж картини вона малюватиме у майбутньому?!

%d bloggers like this: