02.04.2023

Львів’янин Олег Скавиш протягнув своїми зубами півтонні сани з людьми. ВІДЕО

Рекордсмен Книги рекордів України та Гіннеса, львів’янин Олег Скавиш, на прізвисько “Тягнизуб” потягнув зубами 490 кілограмові сани з людьми.Таким чином силач встановив свій ювілейний десятий рекорд. Дійство відбулось на газоні проспекту Свободи, неподалік головної ялинки міста. Подію супроводжував вертеп від колективу “Містерія Різдва” та молодіжного театру “Мельпомена”, пише dailylviv.com

Перед встановленням рекорду сани разом із трьома людьми всередині пройшли зважування. Стронґмен впрягся у трос із спеціальною капою яку затис зубами та під аплодисменти глядачів потягнув сани по снігу. Весь шлях він подолав без спеціальних опор, що було надзвичайно складно.

”Вага санів разом із трьома пасажирами 494 кілограми. Це не так вже й багато, порівняно з моїми попередніми рекордами. Найважче було зрушити їх з місця, бо вони примерзають до снігу. Але, як на мене, вийшов хороший рекорд”, — зазначив Олег Скавиш “Тягнизуб”.

”Сьогоднішнє досягнення буде занесено до Книги рекордів України у категорію спецпідготовка. Олег “Тягнизуб” протягнув зубами сани з людьми з максимальною вагою на максимальну відстань — 21 метр. Затрачений час 68 секунд”, — повідомив представник “Книги рекордів України” Ігор Підчібій.

Традиційно, свій рекорд Тягнизуб присвятил благодійному марафону «Разом потягнемо», присвяченому допомозі у лікуванні важкохворих дітей, що лікуються в ЗУСДМЦ, котрими опікується благодійний фонд  «Крила надії». Христі  Страдомській 13 років, і майже всі вони пройшли у лікарняних палатах. У дівчинки синдром Неймеген – генетичне заворювання, для якого характерні імунодефіцит та підвищена схильність до лімфоїдних пухлин). Тому в неї є лишень одна мрія – повернути собі втрачене дитинство та бути здоровою. І саме зараз в неї з’явився шанс! Христинка чекає на неродинну трансплантацію(яка відбуватиметься закордоном), що є єдиною можливістю здійснити такі недитячі мрії!

У дівчинки синдром Неймеген — генетичне захворювання, для якого характерні імунодефіцит та підвищена схильність до лімфоїдних пухлин. Вона чекає на неродинну трансплантацію, яка відбуватиметься закордоном.

Олег Скавиш не є професійним спортсменом, у повсякденному житті він працює лікарем-педіатром у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Тренується тільки у вільний від роботи час.

#Разом_потягнемо

  • Реквізити для надання допомоги Христині Страдомской:
  • БФ “Крила надії”
  • Західне ГРУ Приватбанку р. Львів
  • МФО 325321
  • ЄДРПОУ 35620901
  • рахунок 26000060442841
  • Призначення платежу: добровільна пожертва для Христини Страдомской.

%d bloggers like this: