31.05.2023

На Буковині компанія «Київстар» встановила новий рекорд України

У реєстрі національного проекту «Книга рекордів України» з’явився новий рекорд, зафіксований у Чернівецькій області. Компанія «Київстар» збудувала найвищу базову станцію над рівнем моря серед усіх мобільних операторів України.

Ця базова станція має висоту 1586 метрів разом з спорудою і знаходиться на горі Яровиця, у селі Сарата Путильського району.

«Встановити базову станцію на такій висоті – справжній виклик для наших спеціалістів, адже монтажні роботи доводилося виконувати у надскладних природних та кліматичних умовах», – говорить Володимир Кабаненко, Директор з розвитку та підтримки телекомунікаційної мережі та сервісів Київстар. Тепер жителі навколишніх сіл – Андреківське, Верхній та Нижній Ялівець, Сарата – зможуть завжди бути на зв’язку з рідними та близькими.

Щоб забезпечити якісний мобільний зв’язкок від Київстар в чернівецькій частині Карпат було збудовано ланцюжок з семи базових станцій, починаючи з села Мариничі Путильского району. «Ми робимо все можливе, щоб кожен наш абонент мав однаковий доступ до сучасних технологій для роботи, розваг та освіти», – пояснює Володимир Кабаненко.

Даний рекорд – четвертий у Київстар. В 2009 році в Києві був зафіксований рекорд, коли компанія провела наймасовіший івент по обслуговуванню клієнтів. В 2012-му була рекордна кількість дзвінків за добу – 272 823 725, а також – найбільша кількість міст, підключених до широкосмугового інтернету по оптоволоконній технології.

Новий Рекорд зафіксовано у категорії «Бізнес, вперше». Побачити фіксацію нового рекорду зібралась чимала кількість місцевих та гостей з Чернівців. Всюди майоріли українські вишиванки.

Представники компанії мобільного оператора впевнені, що це досягнення протримається в рекордах ще дуже довго і навряд комусь вдасться його побити.

%d bloggers like this: