22.03.2023

Українець серед ТОП-10 найсильніших людей світу

У всі часи цінувалися сильні люди. Ними захоплювалися і намагалися наслідувати їх. Жінки мріяли вийти заміж за фізично сильного чоловіка, щоб відчувати захищеність і спокій. Але є силачі, імена яких відомі на весь світ.

Джо Роллін.

Джо Роллино.

Цей силач все життя дотримувався принципів вегетаріанства. Він не вживав алкоголь і не вітав інші шкідливі звички. Напевно, саме завдяки цьому прожив майже до 105 років. Джо Роллін міг тільки на пальці ноги тримати три центнери. Потім він підняв півтонни, після чого став відомим на всю планету.

Олександр Засс.

Александр Засс.

Він прославився тим, що ліг під колеса вантажівка повного вугілля і не загинув. Багато хто після цього вважали його божевільним. Більше п’ятдесяти років Олександр пропрацював в цирку.

 Якуба Чеховські.

Якуба Чеховской.

Ця неймовірно сильна людина пронесла на руці по колу шість військових. Після цього його нагородили почесним золотим поясом. По містку на його грудях проїжджали три вантажівки з людьми.

 Арнольд Шварцнегер.

Арнольд Шварценеггер.

Мабуть, найвідоміший силач в світі. Він заробив титул «Містер Олімпія» сім разів. Потім він почав зніматися в кіно, де також досяг вершини успіху. І до сих пір Арнольд залишається відомим і знаменитим.

 Жидрунас Савіцкас.

Жидрунас Савицкас.

У 2009 році йому присвоїли титул найсильнішої людини світу. Навіть після серйозних травм ніг, литовець зміг досягти успіхів, хоча в нього вже мало хто вірив.

 Василь Вірастюк.

Василий Вирастюк.

Ще, будучи десятирічним хлопчиком, спортсмен зайнявся важкою атлетикою. Потім він працював тренером в спортивному клубі. Найсильнішою людиною планети він став в 2004 році і через три роки отримав цей титул знову.

 Василь Алексєєв.

Василий Алексеев.

Найвідоміший радянський штангіст. Він поставив 81 рекорд в СРСР і трохи менше рекордів в світі. Загалом чемпіоном світу він був 8 разів. Пізніше він працював директором дитячої школи важкої атлетики в США.

Брюс Вільгельм, Райвис Відзіс, Маріуш Пудзяновський.

Тут знаходяться три людини, оскільки досягнення їх рівні. Вони всі були найсильнішими людьми в світі двічі. Всі вони безперечно одні з найсильніших людей на планеті.

Брюс Вильгельм

Райвис Видзис

Мариуш Пудзяновский.

Брюс Хлєбніков.

Брюс Хлебников.

Молодий хлопець, трохи старше двадцяти років, а поставив вже більше тридцяти рекордів. Багато з його рекордів були відзначені в книзі рекордів Гіннеса. Брюс за півтори години порвав 365 товстих відривних календарів. На жаль вантажники Дніпропетровська не мають настільки рідкісних здібностей, але зате виконують свою роботу на відмінно.

 Бекка Свенсон.

Бекка Свенсон.

Незважаючи на те, що Бекка жінка, вона володіє незвичайною фізичною силою. Не всякий чоловік зможе зрівнятися з нею. Вона має рекорди світового значення.

%d bloggers like this: