30.05.2023

Українські поліцейські встановили рекорд України

Під час проведення всеукраїнського конкурсу духових та естрадно – духових оркестрів Національної поліції, який відбувся у місті Київ 01.07.2017 року,був встановлений рекорд України у категорії «масові заходи» з одночасного виконання Гімну Європейського союзу у однаковому аранжуванні.

У встановлені цього рекорду приймало участь 190 музикантів з 9 поліцейських оркестрів різних міст України.

Підготовка оркестрів проводилась заздалегідь дистанційним методом, а злагодження безпосередньо по прибуттю оркестрів на місце проведення конкурсу, в Маріїнському парку на концертному майданчику «Мушля».

Не завадила навіть сильна злива, що раптово налетіла на місто Київ. Рекорд був встановлений, щойно дощ закінчився в перерві між виступами колективів.

Представники «Книги рекордів України» зафіксували новий рекорд України, привітали Голову Національної поліції Сергія Миколайовича Князєва з цим досягненням та вручили відповідний диплом, підкресливши, що подібні заходи гуртують всю країну довкола єдиної європейської мрії – бути гідним партнером Європейської спільноти.

По завершені рекорду музиканти оркестрів продовжили свої змагання за право вважатись найкращим колективом Національної поліції України.

%d bloggers like this: