31.05.2023

«Лубенський молочний завод» відзначив своє 80-річчя встановленням рекорду України

Встановленням національного рекорду відзначив своє 80-річчя від дня заснування ТОВ «Лубенський молочний завод», ТМ «Гармонія». Уже 80 років поспіль Лубенський молочний завод, ТМ «Гармонія», піклується про здоров’я тисяч сімей, виготовляючи натуральну та корисну продукцію. Відомий на всю Полтавську область та навіть Україну, Лубенський молочний завод 13 жовтня, відсвяткував своє 80-річчя з Дня заснування.

Це поважний вік для підприємства, тож і святкували його з розмахом. Посудіть самі: відкрита прес – конференція та екскурсія виробничими потужностями для представників ЗМІ, святковий фуршет, дегустація улюбленої «Гармонії», нагородження 80 співробітників, подарунки ветеранам, вітання, і звісно ж, вишукана музика.

Долучитися до вітань забажало чимало гостей: перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький, голова Лубенської райдержадміністрації Тетяна Качаненко, міський голова Олександр Грицаєнко, голова районної ради Григорій Угляниця, ветерани підприємства і звісно, його нинішні працівники.

З нагоди 80-ти річчя підприємства провідні технологи виготовили ювілейний сирок вагою 80 кілограмів, в якому немає жодних домішок. Це вид точна копія маленького сирка, але у 8000 разів більший. Головний технолог заводу ТОВ «Лубенський молочний завод» Тетяна Ілей розповіла, що сирки виготовляють із кисломолочного сиру, солодковершкового масла, цукру та натурального ароматизатора «Ваніль».

«Розрахувати кількість тих або інших інгредієнтів для створення 80-кілограмового сирка було неважко, – зазначає Тетяна Ілей. – Це повний аналог звичайного молочного сирка, який ми виготовляємо, просто великий. Математично все розрахували, скільки та чого нам потрібно. А виготовили його за 3 години. Спеціально до 80-річчя підприємства». Рекорд зафіксували в присутності більш ніж 400 –т гостей свята та представника Книги рекордів України, що засвідчила поважна комісія, яка вручила Генеральному директору диплом, після чого Володимир Дорош власноруч розрізав цей витвір мистецтва та почастував усіх присутніх смачним солодким сирком-рекордсменом.

Люди раділи, отримували грамоти та грошові премії за свою щоденну, таку звичайну працю. Все, що відбувалося, було для них – звичайних трудівників харчової промисловості, чиє професійне свято якраз припадало на цю дату, їх шанували, їм вклонялися, бо розуміли: саме вони – творці справжньої Гармонії.

%d bloggers like this: