22.03.2023

В ТРЦ Космополіт діти виготовили найдовшу в Україні гірлянду

16 грудня в торговельно-розважальному центрі «Космополіт» діти разом з батьками встановили  новий рекорд України. У святковій та дружній атмосфері малеча разом із батьками створила новорічну гірлянду з 3000 паперових ялиночок із побажаннями довжиною 475 метрів.

Інспектував процес створення декорацій та зафіксував власне сам рекорд представник Національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчібій. Новоспечені рекордсмени України нагороджені дипломом Книги рекордів України із зазначенням рекордного досягнення.

Торговельно-розважальний центр «Космополіт» – популярний київський шопінг-центр для всієї родини. ТРЦ «Космополіт» – це багаторівневий комплекс з ресторанами, більш ніж 120 бутиками одягу та взуття світових брендів, супермаркетом, парфюмерно-косметичними магазинами, дитячими і спортивними товарами, товарами для дому.

Центр також пропонує широкий спектр розваг: «Льодова Арена», боулінг-клуб та кінотеатр «Баттерфляй Космополіт».

ТРЦ «Космополіт» не забуває також про найменших гостей – поки батьки зайняті покупками, їхні діти можуть бавитися у дитячому розважальному комплексі «Кібальчиш Кіндерпляц».

Маса послуг і розваг зібрані в одній будівлі з сучасним стильним дизайном та зручним паркуванням.

%d bloggers like this: