22.03.2023

На ярмарку в ТЦ «Епіцентр» презентували найбільший в Україні шкільний зошит

Гігантський зошит, продавці, які танцюють у магазинах мережі по всій Україні, 240-літровий шкільний рюкзак, актори серіалу «Школа» — так яскраво й незвично відбулося відкриття шкільного ярмарку в ТЦ «Епіцентр».

Представники «Книги рекордів України» зафіксували новий національний рекорд України в категорії «Розміри, канцтовари» — найбільший шкільний зошит. Розмір зошита — 1,2 × 1,7 метра, тобто площа розвороту дорівнює 4,08 кв. м.

«У цій категорії є вже досить багато досягнень, наприклад, найбільша газета, найбільший щоденник і найбільша азбука. Але рекорд, установлений ТМ «Епіцентр К», заслуговує на особливу увагу й повагу. Цей рекорд присвячений дітям, найпрогресивнішій частині нашого суспільства, і заохочує їх до навчання. Також нагадаю, що це не перший рекорд ТМ «Епіцентр К»: компанія вже має кілька записів у «Книзі рекордів України». Приємно, що вона продовжує популяризувати національні здобутки нашої країни», — розповідає керівник проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчибій.

Відкрився ярмарок в «Епіцентрі» всеукраїнським флешмобом: майже триста продавців у торговельних центрах мережі одночасно вітали танком перших покупців шкільного ярмарку. У компанії говорять, що це стане новою традицією.

«Головною метою нашого свята було зарядити дітей позитивними емоціями й надихнути на навчання. Ми хочемо донести ідею, що школа — це не банально і нецікаво, а навпаки! Школа — це місце, де дитина може розкрити свої таланти й отримати стимул для розвитку. Треба тільки вірити в себе і не боятися бути неординарним», — говорить керівник департаменту зі зв’язків із громадськістю ТОВ «Епіцентр К» Юлія Чудновець.

Не обійшлося й без VIP-гостей. В урочистому відкритті шкільного ярмарку брали участь зірки серіалу «Школа»: Саша Петренко, Іра Кудашова, Аня Трінчер, Богдан Осадчук, Олег Виговський і Яніна Андреєва. Поки батьки були на закупах у торговельному залі, у дітей відбулася фан-зустріч з улюбленими героями. Діти мали можливість поспілкуватися, сфотографуватися й отримати автографи.

«Ми дуже раді першими привітати всіх школярів країни з початком нового навчального року. Щоб сил і терпіння вистачило на весь навчальний рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться!» — побажала учасникам зустрічі співачка й актриса Аня Трінчер.

Придбати унікальну капсульну колекцію «Школа» і все необхідне — від шкільної форми і рюкзаків до побутової техніки — можна в мережі ТЦ «Епіцентр К» до 9 вересня, а також на сайті 27.ua.

%d bloggers like this: