22.03.2023

На комбінаті «Запоріжсталь» встановили два національні рекорди. ВІДЕО

Досягнення комбінату «Запоріжсталь» офіційно внесли до Книги рекордів України. Сертифікати про встановлені національні рекорди представники проекту вручили в урочистій обстановці в палаці спорту «Юність», де проходило грандіозне святкування 85-річчя комбінату.

Першим рекордом в категорії «Промисловість» стала реконструкція доменної печі №3. Її провели за рекордно короткий для національної промисловості час – 8 місяців. Зазвичай на реалізацію подібного проекту йде півтора-два роки.

Другий національний рекорд в категорії «Масові акції. Екологія» – реалізація наймасштабнішої в країні екологічної акції «Врятуємо Дніпро разом! ». В рамках неї в річку Дніпро випустили 160 тис. риб, прибрали 124 тонни сміття, висадили 715 дерев та встановили 7400 нерестових гнізд для риби. В акції взяли участь 8 тисяч запорожців.

Сертифікати про встановлені рекорди генеральному директору комбінату «Запоріжсталь» Ростиславу Шурми вручили директор національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчібій таі український рекордсмен, голова редакційної ради проекту Олег Іваненко.

«- Я був на «Запоріжсталі» і мене дійсно вразило те, як на такому великому промисловому підприємстві піклуються про екологію», – зазначив Олег Іваненко.

%d bloggers like this: