02.04.2023

Громадський бюджет Києва увійшов до Книги рекордів України

Громадський бюджет Києва потрапив у реєстр Національного проекту “Книга рекордів України” до категорії «Масові заходи». Опис досягнення: найщільніший в Україні графік проведення інформаційної кампанії Громадського бюджету (15 заходів, в тому числі 11 фестивалів, час проведення 24.08-15.09.18), повідомив співголова Оргкомітету інформаційної кампанії Громадського бюджету Києва Олексій Коваленко.

Сьогодні в сесійній залі Київради представник Книги рекордів України Ігор Підчібій вручив диплом про встановлення нового рекорду України представникам міської влади, соціально відповідального бізнесу та громадськості, які брали активну участь в інформаційній кампанії та зробили можливим це досягнення.

– Ми вчимося, вдосконалюємося і сподіваємося, що Громадський бюджет у наступному році стане ще успішнішим, – зауважив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Громадський бюджет Києва 2018 став рекордним по багатьом параметрам: найбільша сума коштів, виділена з міського бюджету на реалізацію ідей містян (150 млн. грн.).

Вперше проведена повномасштабна, системна та комплексна інформаційно-просвітницька кампанія щодо популяризації інформаційного інструменту участі громадян у розподілі частки бюджетного фінансування.

До громадського бюджету залучено рекордну кількість киян (медіа охоплення 2 мільйони, в голосуванні взяли участь 154,6 тисяч киян).

Найбільша кількість поданих проектів – більше 1200. Найбільша кількість проектів на голосуванні – 941. Найбільша кількість проектів-переможців ГБ – 341 проект.

В фестивалях взяли участь 79 артистів і колективів, які представили 399 номерів.

Також були представлені більше 150 проектів з загальної кількості.

Рекордна цифра залучення користувачів на сайт ГБ за період проведення інформаційної кампанії – 566 тисяч (з них нових – 525,4 тисячі).

%d bloggers like this: