02.04.2023

В Ірпені встановили «вишиванковий рекорд»

У Всесвітній день вишиванки, в Ірпені на Київщині встановили новий рекорд, який увійшов до Книги рекордів України. На центральній площі міста 742 людини у вишиванках створили безкінечне «коло єднання» – як символ вічного життя українського роду.

Новий рекорд України встановлено у категорії «Масові заходи, розміри». Опис досягнення: до всесвітнього Дня вишиванки в м. Ірпінь будо зафіксовано новий рекорд, а саме: громада міста створила безкінечне коло у вишиванках, як символ вічного життя Українського роду.

Для встановлення рекорду на центральній площі Ірпеня зібралися діти та дорослі у вишиванках. Як зазначають організатори, рекорд встановлено для популяризації українських традицій та сімейних цінностей.

Організаторами рекорду виступили Александр Маркушин – мер міста Ірпінь, Віолетта Дворнікова – депутат Ірпінської міської ради начальник відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи, голова Всеукраїнської Асоціації жінок «Дія. Приірпіння», Заступник голови европейської Асамблеї жінок депутаток, голова депутатської групи «Рівні можливості». Зафіксувала рекорд представниця «Книги рекордів України», засновник LuckyUkraine Олеся Тарасенко.

Міський голова Олександр Маркушин подякував усім учасникам флешмобу та наголосив, що сила українського народу – в єдності.

Фото, відео – ITV.

%d bloggers like this: