31.05.2023

Івано-Франківськ: ТМ «Копійочка» встановила 7!!! рекордів України

28 липня в Івано-Франківську відбулося грандіозне дійство – святкування 9-го дня народження магазинів торгової марки «Копійочка». З нагоди свята улюблених магазинів франківців на Вічевому майдані міста відбувся святковий концерт.

У рамках заходу, організованого за ініціативи ТМ «Копійочка», було встановлено відразу 7!!! нових рекордів України. Новоспечені рекордсмени увійшли до реєстру рекордів національного проекту «Книга рекордів України» у категорію «Розміри» та «Масові заходи».

Так, у категорію «Розміри» увійшло 3 рекорди – це:

  1. Найбільша упаковка порошку ТМ «Zocia». Розміри: 2м. х 1м.50 см;
  2. Найбільша арка у вигляді веселки із кольорових одноразових губок для миття посуду.
  3. Найбільша конструкція з ПВХ в формі зайця з продукції Baby Zaya з найбільшим животом, наповненим вологими серветками.

Категорія «Масові заходи» поповнилась аж 4 рекордами:

  1. Наймасовіша роздача порошку: 500 кг.;
  2. Наймасовіша роздача губок для миття посуду: 1500 шт.;
  3. Наймасовіша роздача вологих серветок: 1400 шт.;
  4. «Рекорд рекордів»: найбільша кількість встановлених рекордів впродовж одного дня на одній локації.

«Ми вперше фіксуємо таку кількість рекордів протягом одного дня на одній локації. Безумовно це успіх, це історія і це натхнення для подальшої співпраці. Щиро вітаємо «Копійочку» з встановленими рекордами та закликаємо усіх бажаючих до активної співпраці. Книга рекордів України відкрита для всіх!», – прокоментувала подію генеральний директор Національного проекту «Книга рекордів України» Ганна Крисюк.

Усі досягнення ініціаторів експертизи зафіксовані представниками Книги рекордів України Юлією Бичай та Тетяною Розвадовською. Організатори рекордів нагороджені офіційними дипломати рекордсменів.

%d bloggers like this: