31.05.2023

На Співочому полі в Києві представлена найбільша в світі картина, написана маслом

Матеріал з архіву “Видатні досягнення “Національного проекту “Книга рекордів України”

На Співочому полі в Києві в рамках Дня культури Палестини в Україні була представлена найбільша в світі картина, написана маслом. Представники “Книги рекордів України” офіційно підтвердили світовий рекорд! Документи згідно всіх правил і формальностей були відправлені і в “Книгу рекордів Гіннесса”

Автор картини – палестинець Джамал Бадван, який 20 років живе в Україні. У центрі картини, що отримала назву «В безлічі – один», зображені голуб і три церкви: мечеть, християнський собор і синагога. Внизу і з боків – сюжети з Біблії.

Рекорд зафіксований представниками Книги рекордів України. «Близько 10 метрів займають малюнки дітей різних національностей», – каже представник Книги Ігор Підчибій. Автор каже: картина має символічне значення. «Вона говорить, що на землі є лише одна нація – людина, одна релігія – любов, і Бог – один для всіх».

Розміри полотна – 20,2 на 15,5 метрів. Загальна площа – 310 кв. м.

Як повідомлялося раніше, проект картини Бадван розробляв чотири роки. В її основі – ідея єдності всіх релігій і національностей. Після української презентації художник планує показати картину в інших країнах світу.

Джамаль Бадван народився в Палестині. Закінчив місцеву школу, після чого продовжив навчання в Болгарії та США. В Україну приїхав 20 років тому. Картини Бадван показували в Україні, Болгарії, Росії, Туреччині, Ірані, Греції, Америці і Франції.

%d bloggers like this: