22.03.2023

У Боратинської ОТГ на Волині – ще один новий рекорд України!

По особливому, оригінально, відмітили свято Святого Чудотворця Миколая жителі Боратинської об’єднаної територіальної громади Луцького району, Волинської області – вони у цей день встановили  новий рекорд в Україні.

У це всенародне свято, яке з давніх-давен шанують в Україні не тільки малеча, але і дорослі (вони теж колись були дітьми), голова Боратинської ОТГ Сергій Яручик, який виступив своєрідним чудотворцем разом зі своєю дружньою і креативною командою, зробили приємний і незабутній подарунок для усіх жителів 12 сіл, що входять в об’єднану громаду.

У видовищному і цікавому святі, 19 грудня 2019 року, на основі народних звичаїв і традицій, з оригінальними елементами сьогоденнями (у цей день щороку засвічується новорічна ялинка, яка цього року по-особливому гарна), – ініціативний колектив однодумців, у день свята Чудотворця Миколая, вперше в Україні, на одній локації зібрали жителів об’єднаної територіальної громади хто носить ім’я  Миколай, Микола, і похідними від цього імені по-батькові, або прізвищем (Миколайович, Миколаївна, Миколайчук…).

287 учасників з 12- сіл  Боратинської ОТГ,стали учасниками першого і нового в Україні рекорду, про що засвідчено у відповідних дипломах при реєстрації на святі.

Експерт і офіційний представник національного проекту «Книга рекордів України», заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький  зафіксував цей оригінальний рекорд і вручив диплом відповідного зразка голові Боратинської ОТГ Сергію Яручику, що засвідчує  факт всеукраїнського досягнення.

Під час встановлення рекорду найстаріший і наймолодший жителі об’єднаної територіальної громади – 78-и річний Микола Якович Сюйва і 5-и річний Миколка Гавура, від Огкомітету свята отримали цінні подарунки.

«Книга рекордів України» хоче зазначити активну позицію голови Боратинської ОТГ Сергія Яручика, команди менеджерів і активних сільських депутатів щодо правильної виробленої стратегії у промоції своєї ОТГ на теренах усієї України – це вже третій у цьому році рекорд встановлений його жителями у нашій державі.

Окрім цього, у серпні минулого року, на території Боратинської ОТГ був встановлений ще один рекорд, не тільки всеукраїнського, але світового масштабу – 14-и річний юний футболіст Олександр Омельчук, у присутності численних глядачів та засобів масової інформації, встановив унікальний рекорд в Україні: за майже 37 хвилин, набив м’яч двома ногами (чеканка) – 4161 разів, що перевершив рекорди таких відомих світових футбольних зірок, як Марадона – 1851 разів, Неймар – 2123 разів, Роналду – 2911 разів, Мессі – 3168 разів.

На сьогодні,  Бооратинська ОТГ найактивніша і найрезультативніша по кількості рекордів не тільки у Волинській області, але і у всій Україні.

Національному проекту «Книга рекордів України» надзвичайно приємно усвідомлювати успіх Боратинської об’єднаної територіальної громади, і на передодні Новорічних та Різдвяних свят хочеться побажати, щоб вони не зупинялися на досягнутому, бо такі рекорди згуртовують громаду, популяризують життєдіяльність ОТГ в нашій державі, є фактом їхнього досягнення та документального потрапляння в історію України і назавжди залишаться хорошою  пам’яттю для сучасного покоління та їх нащадків. 

%d bloggers like this: