02.04.2023

Театр абсурду «Воробушек» увійшов до «Книги рекордів України»

Інародний театр абсурду «Воробушек» знову зробив неможливе.  Дізнався, що було перше: курка чи яйце. А перед тим, зіграв 7 різних, авторських вистав за один день, а на здачу презентував власний альбом на музичній частині фестивалю абсурду «Сутула собака Джекі Чан». Таке незвичне досягнення зафіксоване «Книгою рекордів України» як унікальне.

Новоспечені рекордсмени висловлюють слова вдячності за встановлення рекорду України Олександру Лукашову – голові комісії з питань екології у місті Кам’янське.

До слова, інародний театр абсурду «Воробушек» – український театр з міста Харків. Під звуки арфи, на якій ніколи ніхто не грав, несе дивний, гарний настрій. Трупа сформувалася 5 квітня, 2012 року. Як вказано в назві, колектив працює в стилі абсурд. Окрім цього, має власні музичні проєкти, унікальний фестиваль і досить часто розбурхує свідомість людей перформенсами, імпровізаціями та іншими речами, які дають ковток свіжого повітря в кімнаті, наповненою запахом борщу.

  • У 2017-му році стали рекордсменами України, зігравши п’ять авторських вистав в п’яти різних закладах впродовж одного дня. Через рік побили власний рекорд, зігравши 6 вистав.
  • В репертуарі театру 7 вистав, довга імпровізація, плюс родзинкою в салаті є власний фестивалю абсурду «Сутула собака Джекі Чан», який майже кожен рік відбувається в місті Харків.
  • Популярність театру приніс проєкт «Ліга Сміху», в якому колектив брав участь впродовж 4 сезонів.
  • Колектив театру складається з 15 людей, з яких тільки один професійний актор. Актори паралельно є авторами, режисерами і продюсерами своїх постановок.
%d bloggers like this: