30.05.2023

Найбільше родинне дерево України сформували в Добропарку

24 серпня 2020 року під час святкування Дня Незалежності в  унікальному ландшафтному парку «Добропарк» відбулося встановлення Рекорду України «Вишита краса України». В рамках рекорду 175 людей в українських вишиванках виконуючи державний гімн сформували найбільше родинне дерево України.

Рекорд України зафіксовано у категорії «Масові заходи». Рекорд встановлено з метою збереження та популяризації самобутньої матеріальної та духовної культури через популяризацію сімейних цінностей, збереження природи краю, знайомства широкої громадськості і, особливо, молодого покоління, з самобутньою історією, культурним надбанням України.

Зафіксувала новий рекорд України генеральний директор Національного проекту «Книга рекордів України» Ганна Крисюк:

«Це дійсно був дуже енергетичний, синергійний і патріотичний рекорд України, а ще мега крута програма, яку підготувала ініціатор рекорду Олеся Тарасенко із партнерами. Пісні, етно-показ, танці і море драйву. Це було надзвичайно захоплююче. Щиро вітаю всіх рекордсменів і дякую всім партнерам, учасникам, гостям, які сьогодні були разом з нами!», – зазначила пані Ганна.

До слова,  площа «Добропарку» – 400 футбольних полів, на території є озера. У дендропарку висадили понад 1000000 тюльпанів, 44000 дерев і кущів, 13 газонів. На 7 гектарах ландшафтного парку відвідувачів чекають 3D-об’єкти з рекордної кількості петуній різних кольорів, фут-корд, дитячі атракціони, оренда велосипедів, місця для відпочинку та пікніку.

%d bloggers like this: