31.05.2023

Майже півсотні дітей з інвалідністю підкорили Говерлу

Майже півсотні дітей з інвалідністю підкорили Говерлу. Разом з батьками, волонтерами та лікарями-реабілітологами вони здійснили 12-годинне сходження на найвищу точку українських Карпат та встановили національний рекорд.

22 липня 2021 року від спортивної бази «Заросляк», що знаходиться у селі Ворохта Івано-Франківської області, стартував  благодійний захід «Особливе сходження-2», в якому взяли участь діти з інвалідністю різних нозологій: синдром Дауна,  Аутизму, ДЦП, вади зору та слуху, орфанні захворювання, ментальна неповносправність тощо.

41 особлива дитина разом з батьками, у супроводі реабілітологів, лікарів, спортсменів та волонтерів піднялася на найвищу вершину на території України, гору Говерлу, щоб довести собі і всьому світові, що попри накладені хворобою обмеження, вони здатні досягнути будь-яких висот. Учасники заходу  показали, що їхній дух міцний, а воля до життя непереборна. І, зрештою, щоб відчути ту силу, яка є в кожному з нас і яка спонукає нас боротися за своє щастя!

Дане досягнення зафіксоване Національним проектом «Книга рекордів України». Організатори заходу, ініціатори рекордного досягнення – ГО «Подаруй Життя» (керівник Сергій Бондаренко) та ГО «Рій Мрій!» (керівник  Ярослав Грибіник).

За словами організаторів сходження, після підкорення Говерли на очах дітей були сльози радості від гордості за встановлений рекорд України і від побаченої високогірної краси Карпат.

Новоспечені рекордсмени нагороджені відповідними дипломами Книги рекордів України.

%d bloggers like this: